Seznam novinek TIGE 2024

Lodě Tigé jsou to pravé pro wakesurfing, wakeboarding a vodní lyžování! Vystupte z řady a užijte si vlnu přesně takovou, jakou chcete. Odvažte se být jiní! Od doby, kdy se zrodila legenda o Tigé, jsme zůstali v souladu s našimi základními hodnotami a naší nezávislou kulturou. Dnes jsme stále snílci, tvůrci a zároveň porušujeme pravidla, abychom vám poskytli mnohem lepší zážitek. Žijeme pro to, abychom rozbili vaše očekávání o tom, jaká může být loď. Kdybychom mohli laminovat vášeň, udělali bychom to. Místo toho používáme sklolaminát.

JEDNODUŠE..“GO“

Ať už se chystáte na wakesuring, wakeboarding, vodní lyžování nebo míříte z vodních radovánek zpět do mariny, systém GO poháněný TAPS 3T vám umožní jízdu na lodi doslova bez námahy. Stačí stisknout tlačítko „GO“ a automaticky se nastaví tempomat, předřadník a klapky TAPS 3T. Není potřeba žádné další nastavování nebo upravování pokynů! Speciálně navržený systém GO je součástí každé lodě Tigé, Vaše vlna bude přesně taková, jakou chcete. Vlastnosti vlny budou odpovídat sportu, který budete provozovat. Každý jezdec je jiný a každému vyhovuje zcela jiná vlna. Systém GO umožňuje další detailní úpravy vlny, můžete tak sami určit, jak dlouhá a silná vlna bude.

PRECIZNÍ VÝROBA

Náš proces výroby trvá dvakrát déle, než je průměr v oboru, což znamená dvojnásobnou pozornost, preciznost a přesnost. Každý člověk a každý pár rukou, který vyrábí vaši loď, je velmi hrdý na to, že je součástí Vašeho příběhu. Teprve až když jsme 100% spokojeni, může být loď předána svému budoucímu majiteli. Neříká se nadarmo, že žádná jiná loď se necítí tak, jako Tigé.

3 DESETILETÍ, 1 VIZE

Charlie Pigeon, zakladatel, majitel a aktivní výkonný ředitel společnosti Tigé, byl přesvědčen, že existuje úroveň, které v lodním průmyslu ještě nebylo dosaženo. Výroba lodí Tigé se neustále vyvíjí. Zákazníci si tyto lodě vybírají především pro jejich všestrannost. Lodě Tigé nabízejí jak nezapomenutelný zážitek z vodních sportů, tak i plně komfortní zázemí na vodě pro celou rodinu. Jízdu si užijí nejen aktivní sportovci, ale i ti, kteří se těší ze samotného pobytu na vodě.

Proč TIGE?

Jízda v popředí inovací je místem, kde se zrodila legenda Tigé Boats. Rok, co rok přichází tato
společnost s novými inovacemi a technologiemi, které jsou primárně zaměřeny na vytvoření
dokonalého dne na vodě. Od nového systému GO a TAPS 3T, až po ručně vyráběné interiéry, se
ocitnete v prostoru, které nabízí standardnější funkce než kterákoliv jiná značka lodí. Můžete se
posadit, relaxovat a užít si skvělé dny a ještě lepší vzpomínky.

Wake Surf

Nabízíme širokou škálu vodních sportů a zábavy na Orlické přehradě. Provozujeme speciálně konstruovanou loď na vodní sporty Tigé Z3 2022, která je určena především na wakesurfing, wakeboarding a vodní lyžování. 

Lodě od TIGE

Neváhejte nás kontaktovat!