V ATX Surf Boats do toho dáváme všechno a přemýšlíme jinak. Vytvořili jsme ATX pro lidi, jako jste vy, a pro lidi, jako jsme my. Je v naší DNA být nezávislý a jít proti proudu. Jsme rodina jachtařů, surfařů, wakeboardistů a víkendových válečníků, takže přesně víme, co chcete a potřebujete pro den na vodě. Do ATX jsme vložili vše, abyste mohli mít všechno. ATX Surf Boats vystupuje jako samostatná značka, která byla navržena a vyrobenya stejným týmem, který vybudoval značku a produkt Tigé Boats.

V ČEM JSOU LODĚ ATX TAK VÝJIMEČNÉ?

BĚŽTE SURFOVAT!

V jednoduchosti je krása! Lodě ATX mají svou jednoduchost zabudovanou uvnitř. Záleží jen na Vás, zdali jste fanoušky wakesurfingu, wakeboardingu či vodního lyžování, anebo Vás láká jen svižná, komfortní jízda a vítr ve vlasech. Stačí stisknout tlačítko „GO“ a TAPS 3T se postará o zbytek. 3T znamená 3 tuny tlaku a software za strojem vytvoří největší a nejsilnější surfovou vlnu. Žádné další pokyny, matoucí nastavení nebo pohyb lidí na palubě za účelem dosažení větší vlny.

KVALITA, KTERÁ VYDRŽÍ

Vydejte se na plavbu v ATX a rozdíl nejen uvidíte, ale i ucítíte. Je to proto, že každý model ATX má kompletní sklolaminátovou vložku – zabudovanou tak, aby poskytovala strukturální tuhost a zlepšovala kvalitu jízdy. Flotila ATX váží v průměru o 600 liber více než ostatní konkurenti podobné velikosti ve svém segmentu, a to díky svému těžkému laminačnímu plánu. Vaše jízda tak bude stabilní a plynulá.

Lodě od ATX Boats

Neváhejte nás kontaktovat!