Naše služby

Poskytujeme kompletní servis lodí a opravy lodí pro plachetnice i motorové lodě. Rádi a přesně pro Vás připravíme podrobnou kalkulaci požadované opravy. Provádíme drobné opravy, ale i kompletní renovace a repase trupů lodí, kování, interiérů i motorů.

Naše firma Jachtservis s.r.o. nabízí zimní uskladnění lodí v krytých temperovaných i netemperovaných halách v Netvořicích​ Přidružené služby Kompletní servis od převzetí lodě v marině, až po její opětovné přistavení na začátku sezóny ​ Zajištění dopravy lodí do 12 tun ​ Přeložení jeřábem v halách ​ Zapůjčení stojanů ​ Kompletní servis a renovace lodí i motorů ​ Kompletní opravy laminátů a nátěrů ​ Mytí lodě

Nabízíme kotvení lodí v marině Hřebeny

V ceně je zahrnuto:

Přípojky elektřiny pro dobíjení na mole

Pitná a užitková voda

Sociální zařízení (WC / sprchy)

Parkovací místo do 30 metrů od přístavu

Další služby:

Donáška pohonných hmot

Servis plavidel

Mytí a čištění lodí

Kondiční plavby

Technická podpora

Spouštění a vytahování lodí

Zajišťujeme vnitrostátní přepravu lodí až po nadrozměrné náklady do čtrnácti tun a čtrnácti metrů délky lodě. To vše s technickým a doprovodným zajištěním, včetně povolení pro nadrozměrný transport. K veškerým přepravním službám nabízíme sjednání připojištění přepravované lodě. V případě zpevněného nájezdu do vody jsme schopni splavit a naplavit lodě bez další manipulační techniky, včetně kýlových plachetnic. Zajišťujeme i mezinárodní dopravu lodí do 3,5 tuny.

Specialitou společnosti je přeprava nadrozměrných lodí. Samozřejmostí je zajištění povolení pro přepravu nadměrné lodi, naplánování a projetí trasy, doprovodná vozidla a technici, kteří v případě potřeby demontují překážky na trase (jako například značky) prořežou keře a větve a všemi způsoby zajistí bezpečný průjezd Vaší lodě. Nově realizujeme tyto přepravy po celé Evropě, včetně vyřízení všech potřebných dokladů a technické kontroly.

Loď je Váš majetek, mějte jej pod kontrolou díky modernímu zabezpečení lodí

Zabezpečovací systém chrání plavidlo a přináší řadu dalších výhod.

Jeho prostřednictvím můžete:

Dálkově (například z pohodlí domova) ovládat různé spotřebiče na lodi (lednici, topení, a podobně)

Na dálku kontrolovat stav akumulátorů

Sledovat polohu lodi

Sledovat jednotlivá zařízení na lodi a součásti její výbavy

Identifikovat posádku

Kriminalita se bohužel nevyhýbá ani vodním plochám a případů zcizení paliva z plavidel neustále přibývá. Zaznamenány byly dokonce i krádeže samotných plavidel.

Společnost Jacht servis vyrábí a instaluje mola a plovoucí zařízení. Robustní a bezúdržbová kontrukce je vhodná jak pro privátní použití, tak i pro stavbu přístavišť rekreačních plavidel (příkladem, na který se můžete podívat naživo, je naše Marina na Orlíku – Hřebenech).

 

Naše mola jsou schválena Státní plavební správou.

Používáme unikátní stavebnicovou konstrukci, jejíž kovové části nejsou galvanicky spojené s vodou.
Tímto způsobem nedochází ke korozi vlastního mola ani lodí k molu dlouhodobě vyvázaných.

Základní stavební jednotkou mola jsou stavebnicové moduly, jejíž jednotlivé komponenty se při výrobě mola na místě jednoduše spojují. Díky tomuto se dá celé molo také lehce přestavět na míru aktuálně kotvícím plavidlům. Těleso mola ze žárově pozinkované oceli, o rozměru 6000 x 2000 mm, nebo 4000 x 2000 mm, je přimontované k samonosnému plováku, odolnému proti UV záření a mechanickému poškození. Plováksvým tvarem zajišťuje maximální stabilitu a také zajišťuje, že konstrukce mola není v kontaktu s vodou. Dalšími díly jsou: plovoucí lávka (5000 x 1500 mm) a břehová lávka (5000 x 750 mm). Paluba mola je vyrobena z velmi tvrdého tropického dřeva. Ke spojení součástí mola se používají spojky se čtyřmi šrouby. Na boky je možné připevňovat prsty pro vytváření boxů a vazáků. Pomocí šikovné boční vodící lišty je možné posunovat prsty a přemísťovat vazáky dle potřeby uživatele.

 

Našim zákazníkům nabízíme dodávku buďto jako stavebnici, nebo jako kompletní projekt na klíč, včetně povolení.

Nabízíme kondiční plavby s touto luxusní desetimetrovou plachetnicí

Společnost Jacht servis, s. r. o., která je známá především milovníkům plavby na slapské a orlické přehradě, nabízí kondiční plavby na  luxusní desetimetrové plachetnici Bavaria 33 Cruiser.

Plachetnice je svým charakterem určená především ke kondičním a seznamovacím jízdám. Využití najde nejen u jachtařů – začátečníků, ale i u méně zkušených posádek chystajících se na moře, které si mohou vyzkoušet své schopnosti na dospělé námořní plachetnici v klidných českých vodách. Samozřejmostí je přítomnost zkušeného kapitána, který v případě potřeby posádku upozorní na chyby, méně zkušené jachtaře pak seznámí s celkovým ovládáním plavidla. Kapitán může působit v posádce aktivně, nebo pasivně dohlížet na průběh plavby.

 

Kondiční plavby, ale i místo pro diskrétní schůzku

Plachetnice Bavaria 33 Crusier ovšem může sloužit i pro rekreační plavby či pořádání diskrétních schůzek s obchodními partnery. Loď je určená pro jednotlivce i skupiny, přičemž maximální stav posádky činí 8 osob. Na této luxusní plachetnici si můžete vyzkoušet roli aktivního člena posádky nebo se jen tak nechat vézt a kochat se krásami Orlické přehrady. Plavbu lze naplánovat telefonicky s kapitánem podle předpovědi počasí. Zástupce firmy doporučí vhodný termín pro adrenalinový jachting i pohodovou plavbu při níž se lze vykoupat či slunit na palubě. Ačkoliv je jachting plnohodnotným a v mnoha případech fyzicky i psychicky velmi náročným sportem, na českých vodách jde o mimořádně bezpečnou aktivitu. Bavaria 33 Cruiser je plachetnicí spíše turistického charakteru a tak se plaveb mohou účastnit i fyzicky méně zdatní jedinci. Plavby jsou dokonce vhodné i pro děti, doporučený je ale věk kolem 6 let. Záchranné vesty na palubě jsou samozřejmostí. Ze zkušeností lze říci, že menší děti vydrží plout bez přestávky kratší dobu, ovšem program výletu lze rozdělit podle potřeb posádky a program dohodnout na místě s kapitánem. Orlická i Slapská přehrada patří mezi vyhledávané rekreační destinace a tomu odpovídá i množství míst a příležitostí k zastavení. Kapitán je vždy připraven zastavit posádce pokud to charakter břehu či povětrnostní podmínky dovolí.

 

Provozní podmínky

Celodenní program začíná v 9 hodin ráno a končí v 5 hodin odpoledne. Individuálně lze však čas plavby přizpůsobit dle potřeb posádky. Plachetnice je vybavena i sociálním zařízením a v podpalubí se lze samozřejmě v soukromí převléct, nebo si bezpečně uložit osobní věci.

Plavby je možné objednávat už nyní, mimo jiné i formou dárkových poukazů. Neváhejte a obraťte se s případnými dotazy na členy týmu Jacht servis, s. r. o.

Autorizovaný prodej a montáž navigačních systémů GARMIN

Mapové plottery, rybářské sonary, VHF přístroje, radary a příslušenství pro moře

Prodej a montáž nezávislého topení Epersppächer a Webasto

Údržba a péče o lodě vyžaduje především pravidelnost. Péče o jednotlivé povrchy je poměrně
jednoduchá a nenáročná na údržbu a ochranu, pokud je však péče o ně dlouhodobě zanedbávána
nebo je o povrchy špatně pečováno, je následná oprava / renovace drahá a velmi časově náročná.
Čím více je o loď pečováno, tím déle vydrží sloužit svému majiteli a tím menší náklady na její údržbu
vznikají.

   LOREM IPSUM DOLOR

GALERIE

Copyright © 2024 JachtServis s.r.o.