Kondiční plavby s Bavaria 33

Nabízíme kondiční plavby s touto luxusní desetimetrovou plachetnicí

Společnost Jacht servis, s. r. o., která je známá především milovníkům plavby na slapské a orlické přehradě, nabízí kondiční plavby na  luxusní desetimetrové plachetnici Bavaria 33 Cruiser.

Plachetnice je svým charakterem určená především ke kondičním a seznamovacím jízdám. Využití najde nejen u jachtařů – začátečníků, ale i u méně zkušených posádek chystajících se na moře, které si mohou vyzkoušet své schopnosti na dospělé námořní plachetnici v klidných českých vodách. Samozřejmostí je přítomnost zkušeného kapitána, který v případě potřeby posádku upozorní na chyby, méně zkušené jachtaře pak seznámí s celkovým ovládáním plavidla. Kapitán může působit v posádce aktivně, nebo pasivně dohlížet na průběh plavby.

Kondiční plavby, ale i místo pro diskrétní schůzku

Plachetnice Bavaria 33 Crusier ovšem může sloužit i pro rekreační plavby či pořádání diskrétních schůzek s obchodními partnery. Loď je určená pro jednotlivce i skupiny, přičemž maximální stav posádky činí 8 osob. Na této luxusní plachetnici si můžete vyzkoušet roli aktivního člena posádky nebo se jen tak nechat vézt a kochat se krásami Orlické přehrady. Plavbu lze naplánovat telefonicky s kapitánem podle předpovědi počasí. Zástupce firmy doporučí vhodný termín pro adrenalinový jachting i pohodovou plavbu při níž se lze vykoupat či slunit na palubě. Ačkoliv je jachting plnohodnotným a v mnoha případech fyzicky i psychicky velmi náročným sportem, na českých vodách jde o mimořádně bezpečnou aktivitu. Bavaria 33 Cruiser je plachetnicí spíše turistického charakteru a tak se plaveb mohou účastnit i fyzicky méně zdatní jedinci. Plavby jsou dokonce vhodné i pro děti, doporučený je ale věk kolem 6 let. Záchranné vesty na palubě jsou samozřejmostí. Ze zkušeností lze říci, že menší děti vydrží plout bez přestávky kratší dobu, ovšem program výletu lze rozdělit podle potřeb posádky a program dohodnout na místě s kapitánem. Orlická i Slapská přehrada patří mezi vyhledávané rekreační destinace a tomu odpovídá i množství míst a příležitostí k zastavení. Kapitán je vždy připraven zastavit posádce pokud to charakter břehu či povětrnostní podmínky dovolí.

Provozní podmínky

Celodenní program začíná v 9 hodin ráno a končí v 5 hodin odpoledne. Individuálně lze však čas plavby přizpůsobit dle potřeb posádky. Plachetnice je vybavena i sociálním zařízením a v podpalubí se lze samozřejmě v soukromí převléct, nebo si bezpečně uložit osobní věci.

Plavby je možné objednávat už nyní, mimo jiné i formou dárkových poukazů. Neváhejte a obraťte se s případnými dotazy na členy týmu Jacht servis, s. r. o.